Ось і настала холодна осінь. Але учнів початкових класів Миротинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня це не лякає. Адже у їхніх класах тепло та затишно - шкільні приміщення облаштовані сучасними металопластиковими енергозберігаючими вікнами.
Про заміну старих вікон ми мріяли давно. А от стало можливим це зовсім нещодавно, завдяки вагомій допомозі депутата Рівненської обласної ради Олександра Мойсейовича Андріюка та плідній співпраці учителів і батьків.
Варто зауважити, що Олександр Мойсейович, як людина з небайдужим серцем, дуже перейнявся великими проблемами нашої маленької сільської школи та зробив усе можливе, аби подбати про наших освітян та школяриків. Тож щиро зичимо йому усіляких людських гараздів, міцного здоров’я і нат­хнення на подальші хороші справи.
З повагою та вдячністю учні,
учителі та батьки Миротинської ЗОШ І-ІІ ст.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити