У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек “Бібліотека - стратегічний партнер освіти” у Здолбунівській ЗОШ I-III ст. № 5 провели годину української поезії “А найбільш я люблю Україну”.
З метою популяризації рідного слова, знайомства з сучасною літературою нашого рідного краю на захід були запрошені письменники-земляки Юрій Бржечко та Сергій Гридін, які розповіли про свої творчі здобутки та поділилися планами на майбутнє (на фото).
Учні 8-11 класів читали улюблені поезії, презентували власні вірші.


Яскравим був виступ учасників літературної студії “Зорецвіт” (керівник - Ю. Бржечко), вони співали українські пісні, інсценізували гуморески, декламували поезії.
Присутні на святі долучилися до краси, багатства та милозвучності щирого і палкого рідного слова, отримавши естетичну насолоду і вкотре впевнившись у справедливості слів пристрасної Ліни Костенко: “Поезія – це завжди
неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі”.
Лариса МЕЛЬНИЧУК,
провідний бібліотекар,
Тетяна БУРЕЦЬ,
учитель української мови і літератури
Здолбунівської
ЗОШ I-III ст. № 5.

Додати коментар

Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації. Коментатори які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам info@newlife.rv.ua і адміністратор розгляне ваш лист у найкоротший термін.
Коментарі неавторизованих користувачів друкуються тільки за попередньої модерації.


Захисний код
Оновити