Покрово, святая Покровонько!
Закрий своїм святим Омофором дітей наших.
Доля вручила їм зброю в руки, - лукавий війну розпочав. Захисти дітей наших, Матінко Божа, від смерті і каліцтва. Амінь!
14 жовтня 2014 року учні Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 передали в штаб допомоги солдатам АТО м. Здолбунова для відправки на фронт дві посилки (див. фото).
Нині шістнадцять наших випускників і двоє синів наших колег захищають рідну землю, цілісність і суверенітет України. До посилок ми додали лист натупного змісту:
“Дорогі солдатики!
Ми пишаємось вами, ми горді тим, що наша українська земля проростає врунистим колосом мужності, відваги, патріотизму і великої людяності. Ми до землі вклоняємось вашим Мамам, що з Божого благословення дали вам життя. Ми вболіваємо за вас, ми гордимося вами, в наших церквах ми молимось за вас!


Нехай смерть і рани ваших побратимів, гіркі сльози овдовілих дружин і матерів, мовчазне чекання наречених і сирітство дітей, скупа туга ваших батьків і братів буде вам зіркою-дороговказом, щоб ви вижили, без тяжких поранень і каліцтв повернулись до тих, хто благає Бога про ваше повернення додому!
Вчителі, учні Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, що на Рівненщині, разом з теплими і щирими словами подяки шлють вам теплі шкарпетки - щоб не мерзли вам ноги, рукавички - щоб зігрівали ваші руки, святі іконки - щоб оберігали ваші душі, а цукерки і дитячі малюнки - для втіхи і маленьких радощів.
Ми любимо вас і з нетерпінням чекаємо кінця війни та вашого повернення ДОДОМУ!”
Слава нації! Україна понад усе!
Людмила ПАНАСЮК,
директор Здолбунівської
ЗОШ І-ІІІ ст. № 4.

Comments are now closed for this entry