Будеразький шкільний заклад - гордість і окраса села. Особливо ж цієї осінньої пори, коли буквально потопає у квітах, які виграють різними барвами. А нещодавно у нашій школі відбулося вже традиційне свято квітів «За синє небо, за жовте колосся, за мир на землі».
Та цьогоріч кожна квіткова композиція, оформлена учнями 5-11 класів, розкривала тему, яка хвилює нині не тільки дорослих, але й дітей, - «Єдність і цілісність України».


Скільки ж треба мати віри і як любити свою країну, щоб створити настільки неповторні композиції! Кожен клас проявив творчий підхід і фантазію. Так, поєднавши квіти синьо-жовтих відтінків і траву сльози Божої Матері, п’ятикласники створили композицію «Небо плаче за героями». Нікого не лишили байдужими і композиції «Мамо, я вернусь до тебе», «Серце українського народу», «Слава Україні, слава Героям», «Мамине небо», «Віри, надії і миру моїй Україні». Експозицію доповнювали чудово виконані школярами малюнки і вироби з паперу та природного матеріалу.
А за допомогою художнього слова учні виразили свої надії на те, що скоро припиниться війна, буде мир та спокій в єдиній Україні.
Тамара ЛІЩИНСЬКА,
зав. публічно-шкільною бібліотекою
с. Будераж.

Comments are now closed for this entry