Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів.
Щороку 21 вересня люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру, свято, покликане змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити що-небудь заради спокою на Землі. У Мізоцькому НВК 19-22 вересня ц. р. проходила кампанія «Голуб миру» під гаслом «Право народів на мир».
Зранку 19 вересня члени учнівського самоврядування зустріли всіх учасників навчально-виховного процесу у школі вітаннями зі святом, прикріпивши паперових голубів, аби привернути увагу молодого покоління до того, наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага.


Лінійка, яку організувала педагог-організатор Т. І. Парфенюк, була важливою подією цього дня. Під час заходу з привітанням з нагоди Міжнародного дня миру до присутніх звернулась директор школи Р. А. Овсійчук.
Голова шкільного учнівського самоврядування Наталія Мосійчук оголосила підсумки проведення акції «Мир очима дітей», у ході якої відбулися конкурс дитячого малюнка «Ми за мир» (1-4 кл.) та конкурс плакатів «Голуб миру» (5-11 кл.).
А наприкінці лінійки школярі, згуртувавшись, утворили живу фігуру «Голуб миру», випустили в небо птахів і звернулися до Господа з молитвою: «Боже, зроби нас знаряддям Твого миру, щоб ми сіяли: любов там, де панує кривда; вибачення там, де панує кривда; єдність там, де панує сумнів; надію там, де панує розпач; світло там, де панує тьма; радість там, де панує смуток».
Кожна перерва і кожен урок у ці дні були пронизані темою про мир. Класні керівники організовували сповнені інформаційними повідомленнями бесіди та години спілкування «Мир і права дитини», «Мій внесок у справу миру», «Мир на планеті - щастя всім дітям» та ін.
До спільної справи активно долучились і діти, і вчителі.
Любов БОНДАР,
заступник директора з виховної роботи Мізоцького НВК.

Comments are now closed for this entry