Організовувати виставку квітів та ікебан для Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту - уже традиція. Цьогоріч захід цей було присвячено патріотичній темі «Єдина Україна».


У конкурсі взяли участь усі навчальні групи, які підготували цікаві та змістовні композиції. Останні ж майоріли яскравими осінніми барвами, серед яких переважали жовті і блакитні кольори національної символіки. Журі у складі директора навчального закладу Р. І. Шевчука, його заступників Т. П. Нагорної і О. В. Баюн, керівника гуртка художньої самодіяльності В. В. Коломиса та заступника голови ради учнівського самоврядування Дмитра Мосійчука обрати кращі експозиції серед такого розмаїття осінньої краси було складно. Та конкурсу без переможців не буває. Ними стали: І місце - учні групи № 17 “Монтер колії. Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів” (майстер в/н О. М. Нечипорук, кл. керівник Н. В. Янчук), ІІ місце - група № 9 “Слюсар з ремонту рухомого складу” (майстер в/н С. Р. Волощук, кл. керівник О. В. Трало), ІІІ місце - група № 10 “Столяр будівельний, тесляр” (кл. керівник Н. А. Поліщук).
А загалом усі автори композицій своїми роботами зуміли передати любов до рідного краю, гордість за героїчний наш народ і те, наскільки важливий мир для всіх українців.
Ми прагнемо будувати своє майбутнє в цілісній і єдиній Україні!
Оксана БАЮН,
заступник директора з НВР
Здолбунівського ВПУ ЗТ.

На фото: на виставці квітів у залізничному училищі.

Comments are now closed for this entry