Цього року у День знань активісти ініціювали акцію, якою закликали школярів відмовитися від традиційних першовересневих букетів на користь пожертв військовим, котрі беруть участь у антитерористичній операції. Зважаючи на загальну мобілізацію зусиль для допомоги нашій армії, таку пропозицію подекуди підтримували і дорослі, і малі. Проте кожен учень та його батьки робили свій вибір самостійно, а більшість школярів все ж таки йшла до школи з великими букетами осінніх квітів, не зраджуючи багаторічній традиції.


А от учні 4-Б класу Здолбунівської ЗОШ № 7 та їх батьки цього року одностайно вирішили підтримати наших військових, зібравши «букетні» кошти для добровольчого батальйону «Азов».
- Це була ініціатива батьківського комітету, - розповідає класний керівник 4-Б Олена Войцеховська. – Діти зібрали кошти, які мали б бути витрачені на квіти. А потім вони вирішили ще й передати свої вітання нашим військовим, намалювавши патріотичні малюнки зі щирими побажаннями. В учнівському середовищі зараз відчувається щире піднесення національного духу. Діти тепер з великим задоволенням одягають вишиванки, малюють символіку нашої держави. Зрозуміло, що усі вони слідкують за подіями та дуже переймаються тим, що зараз відбувається у країні.
До речі, члени добровольчого батальйону «Азов» вже оцінили цей щирий вчинок юних патріотів, подякувавши їм за це. Адже саме з таких невеличких внесків у загальну справу і формується суттєва підтримка для захисників.
Марина СТЕПАНЮК.

Comments are now closed for this entry