Сонячного серпневого дня далекого 1985 року переступила поріг невеличкої сільської школи села Івачків молода гарна дівчина, випускниця Ровенського
педагогічного інституту Тетяна Андріївна Демчук – вчитель світової літератури та української мови. Вона, мабуть, тоді й не здогадувалась, що у цій школі пройдуть її найкращі роки, що залишиться тут назавжди. Енергійну розумну вчительку відразу полюбили учні, батьки й колеги.
Учитель — це завжди творець, інакше не може бути. Педагогічна праця, як жодна інша, потребує органічного єднання професіоналізму та високих душевних якостей. Тетяна Андріївна - приклад вчительської майстерності, сумлінності й відповідальності в праці, найкращих особистих рис. Це людина великого доброго серця, з відкритою душею, закохана у свою професію, у світ, у дітей, у рідне слово. Її мудрі настанови виховали не одну хорошу людину. За сумлінність і педагогічну майстерність Тетяна Андріївна неодноразово була нагороджена грамотами районного та обласного відділів освіти.


Добра, справедлива, уважна. На її уроках діти дізнаються багато цікавого. Учні з нею як одне ціле: разом переживають проблеми, радіють успіхам, пишаються перемогами та долають негаразди. Їй вдається зазирнути у кожну душу, вселити в неї добро і гуманність, віру в себе, впевненість, щирість, вірність і почуття відповідальності.
Тетяна Андріївна – не лише вмілий педагог, класний керівник, вона лагідна мати, добра бабуся, гарна господиня та найкращий у цілому світі друг, що вміє вислухати та зберегти таємницю.
У серці Т. А. Демчук завжди палає вогонь творчого натхнення, любові до своєї справи, до дітей. Тому й окрилюють її щоденне людське шанування і щира вдячність учнів. Впевнені, лише той учитель, який має творчі здібності, високу фахову й методичну підготовку, визнаний колегами, може претендувати на почесне звання майстра педагогічної справи. І саме таким майстром є наша Тетяна Андріївна.
Сніжана Олексюк,
завідуюча ПШБ.
Адміністрація та педагогічний колектив
Івачківскої ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry