Четвертого вересня у Секретаріаті Президента України відбулася зустріч Глави держави Віктора Ющенка із сільськими та селищними головами. 260 чоловік представляли інтереси всієї України.
Від Здолбунівського ра-йону на цій зустрічі побувала І. Й. Гром’як – сільський голова із Глинська. Їй, до речі, пощастило також побачити в Національному палаці «Україна» творчий звіт Рівненщини.
Наступного дня у Міжнародному виставковому центрі відбувся установчий з’їзд Всеукраїнської асоціації сільських та селищних голів, в роботі якого взяла участь представницька делегація керівників органів місцевого самоврядування нашого району. Її очолили в.о.голови районної ради 
Я. Р. Мельник та керуюча справами апарату районної ради Н. О. Біндюк.
Учасники цього зібрання затвердили розпорядчі та установчі документи з’їзду, статут, символіку, обрали правління. Головою асоціації став Липинський сільський голова Волинської області 
Б. П. Гусак.
В роботі з’їзду взяла участь Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко. В своєму виступі вона порушила чимало злободенних проблем з життя сільських громад, органів місцевого самоврядування. Йшлося, зокрема, про новий підхід до формування бюджету на наступний рік, створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, газифікацію населених пунктів тощо. Розмова про непрості проблеми сучасного села продовжилась і на засіданнях, які проводили профільні міністри.
Тамара ОКРУШКО.

Comments are now closed for this entry