Настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці м. Здолбунів о. Димитрій.

Настоятель церкви
Успіння Пресвятої Богородиці м. Здолбунів о. Димитрій.

Сьомого липня 2014 року випов­ниться 15 років відтоді, як отець Димитрій (Ющак)
призначений настоятелем храму Успіння Пресвятої Богородиці міста Здолбунів.
Для нас, парафіян, це - чудова нагода висловити глибоку вдячність і повагу
за Вашу, отче, працю.

Отець Димитрій народився в селі Ільпінь Здолбунівського району Рівненської області. Довгий час працював на залізниці. Виховав сина і доньку. У 1991 році вступив на курси священиків, організовані єпископом Полікарпом у місті Рівне. Через рік прийняв у Києві монашеський постриг з іменем Димитрій та був призначений дияконом церкви святого Степана на Грабнику міста Рівне. У травні 1993-го у Свято-Воскресенському соборі
рукоположений у сан ієромонаха архієпископом Романом, а 27 липня цього ж року
призначений настоятелем Свято-Преображен­ської церкви в селі Новомильськ.
У лютому 1999 року указом архієпископа Серафима отець Димитрій призначений кліриком Свято-Воскресенського собору міста Рівне, а сьомого липня цього ж року – настоятелем храму Успіння Пресвятої Богородиці у Здолбунові, де і служить по теперішній час.


У 1995 р. році о. Димитрій закінчив Волинську академію, а в 2006 - Національний університет «Острозька академія» з отриманням диплома з релігієзнавства.
За заслуги перед Церквою, сумлінну працю во славу Божу отець Димитрій нагороджений: у 1996 р. - наперсним хрестом, у 1997 р. - благословенною грамотою, у 2000 р. - медаллю до 2000-ліття Різдва Христового, у 2003 р. - хрестом з прикрасами. У 2001 році єпископом Даниїлом возведений у сан ігумена з покладанням палиці.
За час служіння настоятель церкви Успіння Пресвятої Богородиці отець Димитрій
здобув щиру повагу і любов прихожан як
добрий, чуйний та дбайливий пастир. Він - господар і будівничий нашого храму, організатор паломницьких поїздок. Але найбільше готовий зробити і робить усе для спасіння душ людських, кожного члена церкви, кожної заблуканої вівці, щоб вивести нас з тенет гріха і привести до Царства Божого. За все йому щира подяка від усіх парафіян.
Проповіді отця Димитрія - це внутрішній голос глибоко віруючої людини, яка переживає кожне слово Боже і витлумачує так, що воно проникає у серце кожного. Це - життєдайні краплі, які зрошують душі та уми присутніх у храмі, ведуть стежинами мудрості і благочестя.
Про це сьогодні свідчимо не стільки для того, щоб прославити Вас, отче, бо знаємо, що Ви не шукаєте слави серед людей, ці наші слова - свідчення перед Богом.
П’ятнадцятиріччя настоятельства о. Димитрія в храмі Успіння Пресвятої Богородиці припадає на свято Різдва Іоанна Предтечі. Іван Хреститель серед інших святих має найбільшу пошану – протягом року на його честь святкується кілька дат: Свято-Зачаття, Різдва, Усікновення, першого, другого і третього знайдення глави, собор після празника Богоявлення.
Приємною є дата 7 липня і від того, що отець Димитрій ще повний сил, ще на багато років заплановано у нього праці на церковній ниві і упродовж календарного року він має такого святого покровителя, як Іван Хреститель.
Ми радіємо тому, що Ви є настоятелем цього храму, молитесь та звершуєте Божественну Літургію за Україну і народ. Радіємо через те, що Ви благословите і промовляєте євангельське слово, утверджуючи нас у православній вірі.
Бажаємо Вам, отче Димитрію, духовних сил, мудрості, терпіння, благодатної підтримки від Господа і Пречистої Матері та всіх святих, гідно нести священицьке служіння на благо святої Матері-Церкви.
Многії та благії Вам літа!
Парафіяни.

Comments are now closed for this entry