У ПСППП “Здолбунівське” належно підготувалися до початку жнивного сезону: відремонтували техніку, придбали необхідну кількість палива, впорядкували зерносклади, приміщення для працівників, задіяних на збиранні врожаю, та ін. Вже з наступного тижня за сприятливої погоди механізатори готові вивести комбайни в поле і розпочати збір зернових.


Минулої середи в господарстві відбулося святкування з нагоди початку жнивної кампанії, з чим хліборобів привітали директор ПСППП “Здолбунівське” Петро Кравчук, голова РДА Олександр Бухало, начальник управління агропромислового розвитку РДА Леонід Дмитрук. Вони подякували механізаторам, керівникам інженерної і агрономічної служб за сумлінну працю, побажали сприятливої погоди на жнивах і високого врожаю. Наголосили також і на необхідності дотримання техніки безпеки при проведенні жнивних робіт.
Традиційно до збору врожаю в господарстві приступають з Божим благословенням. Тому настоятель Свято-Різдво-Богородичної церкви с. П’ятигори о. Андрій відслужив молебень, благословив механізаторів на добру справу і освятив зернозбиральну техніку.
На завершення комбайнери завели двигуни своїх агрегатів, дружний гуркіт яких засвідчив їх готовність до роботи.
Людмила ІВАНОВА.
Фото Катерини Панасюк.

Comments are now closed for this entry