Екскурсії у колі однокласників дітям здаються великими пригодами, і, впевнена, ніхто не заперечить, що спогади про них залишаються на все життя. Одну з таких подорожей нещодавно здійснили учні третіх та четвертих класів Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 4. Вони побували у Луцьку.

З історією, легендами та пам’ятками старовини цього славного міста Волинського краю школярів знайомили досвідчені екскурсоводи. Діти дізналися чимало цікавого про замок Любарта, храми Луцька, першу аптеку. Вони також відвідали музей військової техніки, де, «випробовуючи» останню, мали можливість відчути себе справжніми воїнами-захисниками.
Завітали наші мандрівники і на луцьку вулицю Лесі Українки. Там із захопленням пригорталися до «Лесиного ясена». А наприкінці поїздки усі її учасники чудово відпочили у спортивно-розважальному комплексі «Адреналін-сіті».


Додому діти повернулися втомленими, але радісними, залюбки ділились своїми враженнями від побаченого і почутого. А влаштували таку цікаву та змістовну мандрівку для наших школяриків їх класні керівники - Лариса Панасівна Капустинська, Наталя Василівна Василюк та Жанна Володимирівна Стрільчук.
Тетяна СТЕРНИК,
мама одного з учасників поїздки.

Comments are now closed for this entry