Протягом літніх канікул в Мізоцькій публічно-шкільній бібліотеці відбувались різноманітні масові заходи для школярів з метою урізноманітнення їх дозвілля.
Так, до Дня захисту дітей проведено годину спілкування «Коли діти сміються», в ході якої хлопчики і дівчатка дізналися про свої права, обов’язки перед суспільством, сім’єю. Діти охоче розповідали про те, яким вони бачать щасливе дитинство, що їм потрібно для того, аби відчувати себе захищеними.
Із невичерпними джерелами народної мудрості учні 1-4 класів ознайомилися під час ранків «Загадаю загадочку», «Народ скаже, як зав’яже». Діти ознайомилися з історією виникнення загадок, приказок, із задоволенням розгадували загадки, розповідали прислів’я і приказки.
Для учнів 5-6 класів проведено ранок «Знай, люби, бережи», метою якого було донести хлопчикам і дівчатам інформацію про значення тваринного світу в природі, користь тварин в житті і діяльності людини. Діти уважно слухали про нові досягнення лікарів і науковців у лікуванні тяжких недугів людини за допомогою тваринотерапії, охоче розповідали про своїх домашніх улюбленців, їх звички і кумедні випадки пов’язані з тваринами, відгадували про них загадки. Впевнена, що дитина, яка любить тварин, піклується про них, має добру душу, ніколи не стане жорстокою людиною.
Оксана ПАЛЬЧЕВСЬКА, 
завідуюча Мізоцькою ПШБ.

Comments are now closed for this entry