У понеділок, 28 квітня, у райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з відзначення 9 Травня. У роботі засідання, яке очолив голова РДА О. П. Бухало, взяли участь працівники РДА, сфери культури, освіти, керівники ветеранських та представники громадських організацій Здолбунівщини.
В ході засідання голова РДА Олександр Бухало наголосив, що, зважаючи на останні події в державі, відзначення 9 Травня в Здолбунові і районі відбуватиметься у форматі вшанування загиблих і учасників Другої світової війни. Проведення масштабних святкувань з урочистою ходою, мітингом, концертами і розвагами, на думку очільника району, в нинішній ситуації є недоречним. І це, як зазначив Олександр Павлович, не забаганка влади, а позиція і бажання переважної більшості громадян міста.


Своїм баченням організації заходів із вшанування ветеранів і загиблих у роки війни поділилися й інші учасники засідання, зокрема начальник відділу культури і туризму РДА О. М. Мазепа, голова районної ради В. О. Тимощук, районний військовий комісар О. П. Ємченко, заступник голови РДА В. Р. Щавінський, громадський діяч С. В. Ніколіна.
Представники влади, громадськості, учнівської молоді напередодні 9 Травня відвідають ветеранів, привітають і вручать їм квіти, подарунки. У День Перемоги на вшанування пам’яті жертв війни покладуть квіти до місць поховань загиблих солдатів Радянської армії та воїнів УПА. Передбачене також проведення цього дня панахиди та молебню за Україну за участю представників різних релігійних конфесій. За традицією, для ветеранів буде організований солдатський куліш.
Вл. інформація.

Comments are now closed for this entry