Відтепер голова обласної ради Михайло Кириллов матиме першого заступника - Олександра Данильчука, який був головою обласної ради п’ятого скликання, та заступника - Степана Павлюка, який у минулому обіймав посаду заступника голови облдерж­адміністрації.
Кандидатури на посади своїх заступників, відповідно до Регламенту обласної ради, вніс особисто голова обласної ради Михайло Кириллов.
Причину свого вибору Михайло Кириллов пояснив просто – він, як голова обласної ради, відповідальний за роботу депутатського корпусу, тому кандидатури на посади заступників повинні об‘єднати депутатів різних політичних спрямувань при прийнятті рішень, а самі заступники мають бути досвідченими, компетентними та високопрофесійними. Такими якостями володіють, на переконання Михайла Михайловича, саме Олександр Данильчук та Степан Павлюк, обидва - представники депутатської групи «Рівненщина».


За результатами таємного голосування, 47 депутатів підтримали кандидатуру Олександра Данильчука на посаду першого заступника голови Рівненської обласної ради. Підтримку 44 депутатів отримав Степан Павлюк і став заступником голови облради.
На цій же сесії, після годинної дискусії, депутати 53 голосами звільнили з посади голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків Олексія Кособуцького.
Відповідно до Регламенту обласної ради, до обрання нового голови найчисельнішої депутатської постійної комісії – «бюджетної» - його повноваження буде виконувати заступник голови постійної комісії, яким на сьогоднішній день є Петро Дубас.
Офіційний веб-сайт
Рівненської обласної ради.

Comments are now closed for this entry