Ще одну квітку у вінок Кобзаревої слави вплели, возвеличуючи поета, учні Новомильської ЗОШ І-ІІ ст. Організаторами свята стали класні керівники 5-6 кл. С. Г. Сапожнікова та С. О. Васьон. Діти декламували вірші, співали пісні на слова Т. Шевченка, інсценізували уривки з його творів, згадуючи життєвий та творчий шлях українського генія. У бібліотеці ж оформили виставки - книжково-ілюстративну «Тобі, Кобзарю, наш уклін» та дитячих малюнків за творчістю поета.
Відбудуться у книгозбірні й інші заходи, присвячені пам’яті поета, зокрема: конкурс на кращий твір «Лист до Тараса», літературна вікторина, усний журнал «Шляхами Кобзаря від Києва да Чернечої гори».

 

* * * *
Щороку березень для усіх бібліотек нашої країни, які обслуговують дітей та юнацтво, сповнений клопотами з підготовки до Всеукраїнського тижня дитячого читання. У Новомильській публічно-шкільній бібліотеці в рамках тижня теж провели низку заходів. Зокрема, оформили розгорнуту книжкову виставку «Український книгозбір», яка складалася з розділів «До казки на гостину», «Читацькі симпатії» та «Дивосвіт скарбів книжкових», для молоших школярів підготували свято «Книга - скарбниця знань», а для учнів 5-9 класів - літературний брейн-ринг «Сторінками улюблених книг».
Останній був веселим і пізнавальним. Учасники мали нагоду продемонструвати свої знання з літератури та інших наук. Ведучі Оля Маруха та Каріна Дмит­рук розповіли присутнім про значення книг у житті людей. А журі, оцінивши виступи конкурсантів, нагородило переможців солодкими подарунками.
Оксана ДМИТРУК,
завідуюча Новомильською ПШБ.

Comments are now closed for this entry