Шевченківське свято відбулося 28 лютого у актовій залі Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6. Над його підготовкою разом працювали шкільні бібліотекарі Людмила Антонівна Цехановська та Валентина Володимирівна Вашкевич, учні 6-А класу школи і їх класний керівник Вікторія Петрівна Шевчук. У якості глядачів на захід запросили учнів 6-В та 2-А класів.
Розпочалося свято інсценізацією уривку з повісті Степана Васильченка «В бур’янах» про дитячі роки поета. Далі діти дізналися чимало цікавої інформації про життєвий шлях Тараса Григоровича Шевченка, зокрема про його вдачу, зовнішність, оточення, таланти.
Під час літературно-музичної композиції «Сторінки з «Кобзаря» школярі декламували вірші Тараса Шевченка і слухали записи пісень на його слова.
Присутні школярі активно відповідали на запитання літературної вікторини, котру провела для них Л. А. Цехановська, а також з неабияким інтересом знайомились із літературними та періодичними виданнями й іншими матеріалами про Кобзаря, представленими на оформлених у залі виставках.
Завершальним акордом свята стало звучання Шевченкового «Заповіту», який присутні слухали стоячи.
Вл. інф.

На фото: учасники Шевченківського свята.

Comments are now closed for this entry