Літні канікули ще далеко, але вже зараз варто подумати, яким ми зробимо дитячий відпочинок у цьому році. Перетвориться він на гайнування часу перед монітором чи телевізором, або стане змістовним, із новими знайомствами та нагодою покращити здоров’я.
Щороку Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - Фонд) бере участь в оздоровленні дітей, частково сплачуючи вартість путівок та даючи батькам приємну можливість оздоровити своїх доньок і синів, а їм самим - весело та змістовно провести літо у дитячих оздоровчих закладах.


На отримання путівок від Фонду мають право батьки дітей шкільного віку (з 6 до 18 років), які офіційно працевлаштовані (в тому числі наймані працівники приватних підприємців) та фізичні особи-підприємці, які заключили договір добровільного страхування.
Для здійснення тендерної процедури закупівлі путівок, визначення переліку дитячих оздоровчих закладів, яким Фонд буде частково компенсувати вартість путівок, та для подальшого формування пропозицій вже зараз необхідно володіти інформацією щодо попиту з боку застрахованих осіб на дитяче оздоровлення в літній період 2014 р.
Хороший відпочинок - запорука гарного настрою дитини та наступного легкого початку нового навчального року. Спільними зусиллями ми зможемо надати можливість нашим дітям чудово провести літо!
Не зволікайте! Приносьте попередні заявки на літнє дитяче оздоровлення вже сьогодні!
За довідками та додатковою інформацією звертайтесь безпосередньо до дирекції за адресою: м. Здолбунів, вул. М. Грушевського, 25/300, або за тел.: (03652) 2-24-55, 2-55-38 (Здолбунів), (03654) 3-02-05 (Острог, щочетверга).
Здолбунівська міжрайонна
виконавча дирекція
Фонду соціального страхування
з тимчасової втрати працездатності.

Comments are now closed for this entry