У середу, 18 грудня, відбулося пленарне засідання 33-ої сесії Здолбунівської районної ради. До порядку денного сесії було включено понад 30 питань, головне з яких — звіт голови районної ради про свою діяльність за період з грудня 2012 по грудень 2013 року. Саме з цього питання депутати й розпочали свою роботу.
Звіт голови райради Василя Тимощука був надрукований повністю у минулому номері “Нового життя”, з ним міг ознайомитися не лише кожен депутат, а й кожен житель нашого краю, а тому голова районної ради запропонував присутнім коротку фотопрезентацію, яка містила всю основну інформацію про роботу органу місцевого самоврядування за останній рік. Заслухавши Василя Тимощука, після його відповідей на запитання, що були задані головою фракції ВО “Батьківщина” Олександром Коліньком, депутати одноголосно взяли звіт голови районної ради до відома.


Також на цій сесії місцеві обранці затвердили проект Програми економічного та соціального розвитку Здолбунівського району на 2014 рік, розглянули хід виконання декількох районних програм, внесли зміни до районного бюджету на 2013 рік тощо.
Насамкінець роботи сесії керівництво районної ради виконало приємну місію, вручивши Національний сертифікат “Лідер галузі-2013” за видом діяльності “виробництво плит, листів, труб і профілів із пластмаси” директору ПАТ Здолбунівський завод пластмасових виробів “Іскра” Володимиру Фурманчуку (на фото). “Бути лідером в Україні, мати таке виробництво в теперішній час — дуже непросто”, - підсумував заступник голови районної ради Яків Мельник.
Сергій КОНДРАЧУК.

Comments are now closed for this entry