Є в Мізочі будинок, наче казка. Живуть у нім добро та щира ласка. Щоранку поспішають сюди хлопчики й дівчатка, а звати цей будинок — дитсадок “Малятко”...
Саме з таких слів у п’ятницю, 22 листопада, розпочався святковий концерт, приурочений 60-річчю дитячого садка “Малятко”. У Мізоцькому будинку культури зібрався повний зал людей. Привітати вихованців та випускників садочка, їхніх батьків та колектив на чолі із директором ДНЗ Олесею Лещун прибули голова районної ради Василь Тимощук, депутат обласної ради Олександр Андріюк, Мізоцький селищний голова Богдан Похилюк та інші.


Гарний концерт усім присутнім подарували Мізоцький будинок дітей та школяра, Мізоцький на­вчаль­но-виховний комплекс-ліцей, вихователі та вихованці ДНЗ.
В своєму виступі голова районної ради Василь Тимощук наголосив на важливості дошкільної освіти у вихованні найменшого покоління українців, подякував колективу “Малятка” за багаторічну творчу та сумлінну працю, спрямовану на те, щоб кожен вихованець ДНЗ всебічно розвивався, почував себе комфортно та гармонійно.

Comments are now closed for this entry