Людно було минулої неділі у клубі с. П’ятигори, де в післяобідню пору зібралися його жителі - представники різних поколінь, аби дружною родиною відзначити День села, який тут традиційно поєднують зі святкуванням Дня працівників сільського господарства. І це закономірно. Адже згадка про село завжди асоціюється у нас із уявленням про щоденну важку працю його мешканців, плодами якої користуємось усі. А в тих, хто народився і виріс у селі, пізнав труднощі і радість сільського життя, навіть його назва завжди викликає особливі відчуття, від яких стає світло і затишно на душі.

 


На початку заходу першим слово було надано місцевому священику о. Андрію, який подякував Богу за цьогорічний багатий врожай, сельчанам - за їх нелегку працю на землі, а також тим людям, які дбають про село, його жителів, турбуються про розвиток і процвітання П’ятигір.


Ці люди - керівник ПСП ПП “Здолбунівське” Петро Іванович Кравчук та генеральний директор ПП “Компанія Автоленд”, підрозділом якого є ФГ “П’яти­гірське”, Станіслав Олександрович Середюк. Саме їм п’ятигірці довірили свої земельні паї і не шкодують про це. Адже господарі ці, завдяки використанню новітньої техніки, впровадженню прогресивних технологій вирощування сільськогосподарських культур, вміло розпоряджаються взятою в оренду землею. Про це свідчить цьогорічна врожайність зернових у сільгосппідприємствах, одна з найвищих в районі.

 


Радує те, що, переживши найтяжчі часи перетворень і реформувань, пору розчарувань і зневіри, село відроджується. Завдяки ефективним орендарям селяни побачили позитивний результат: засіваються землі, вирощуються багаті врожаї, на поля прийшла сучасна ефективна техніка, створюються робочі місця, люди отримують плату за користування паями, поліпшується їх добробут.
Завдяки П. І. Кравчуку та С. О. Середюку, за словами сільського голови
П. М. Нестерчука, у П’ятигорах вдається вирішити багато проблем, вони є добрими порадниками і надійними помічниками місцевої влади. За їх спонсорської підтримки відбулося й саме свято.
На адресу названих керівників, спеціалістів сільськогосподарського виробництва, простих трудівників полів і ферм лунали слова сердечної вдячності від гостей, які взяли участь у заході, - заступника голови районної ради Я. Р. Мельника, керівника ПСП “Хлібороб” П. Й. Мосійчука. Останній вручив колегам П. І. Кравчуку та С. О. Сере­дюку запашний коровай і подарунки.
В свою чергу Петро Іванович та Станіслав Олександрович вручили подарунки жителям села, ветеранам праці, які все своє життя трудилися, дбаючи про добробут не лише своїх родин, а держави в цілому. Саме люди старшого покоління відчули на собі весь тягар нелегкої, відповідальної і благородної справи – вирощувати хліб і заслуговують, за словами орендарів, особливої вдячності й поваги за любов до землі, самовідданість і хліборобську мудрість.
Сердечні вітання і найщиріші побажання для односельців лунали зі сцени сільського клубу від ведучих свята Вікторії Матюх та Василя Товарянського. Прекрасні пісні про рідний край, село, родину виконали учні місцевої школи Тетяна Ткач, Ольга Приндета, Катерина Голота, Дарина Гороб’юк, Леся Дякова, Ірина Гороб’юк, Ірина Дацюк, Василина Жданюк, а також вчителька Наталія Михайлівна Сайчук та землевпорядник сільської ради Світлана Федорівна Зінчук.
І хоч в залі клубу того листопадового дня було прохолодно, проте кожен учасник свята був зігрітий теплою атмосферою доброзичливості, відчуттям родинного єднання всієї сільської громади.
Людмила ВАСЮК.
На фото: під час свята.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry