Під час свята.

 

Минулої середи в будинку культури ПАТ «Волинь-Цемент» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. На заході з вшанування величної праці хліборобів були присутні трудівники агропромислового комплексу, керівники сільгоспформувань, ветерани сільськогосподарського виробництва.

Почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради за сумлінну працю

отримали на святі Анатолій Степанович МАНЧУК - тракторист ПрАТ «Мізоцьке РТП»,

Валерій Васильович НАЗАРЕВИЧ - голова ФГ «Орхідея-Н»

та Микола Степанович ДЕМ’ЯНОВИЧ – головний агроном ТОВ «Волинь-Край».


Аграрії району приймали щирі вітання, побажання доб­ра, здоров’я, благополуччя, високих врожаїв та сердечну вдячність за благородну працю на землі, про­фесіоналізм і відданість справі від керівництва району – голови райдержадміністрації В. С. Шуля, голови районної ради В. О. Тимощука, а також від в. о. начальника управління АПР рай­держадміністрації Л. П. Дмит­­рука, першого заступника голови облдержадміністрації А. О. Юхименка, депутатів обласної ради Й. В. Гаврищака та О. М. Андріюка, міського голови І. О. Ольшевського.


Як зазначив у своєму виступі перший заступник голови ОДА А. О. Юхименко, аграріям району є чим гордитися, адже цьогоріч вони досягли вагомих результатів у праці. Так, за підсумками 10 місяців ц. р. Здолбунівщина посіла перше місце в області за виробництвом валової продукції всіма категоріями господарств та друге місце – з валового виробництва по сільськогосподарських підприємствах.
З радістю і оптимізмом сприйняли присутні в залі слова Анатолія Юхименка про те, що обласною владою спільно з районним керівниц­твом будуть здійснені конкретні кроки щодо поліп­шення стану доріг на Здол­бунівщині. Адже ця проблема є особливо відчутною саме для сільських трудівників.
За добросовісну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу району передовикам сільськогосподарського виробництва в ході свята були вручені Почесні грамоти районної державної адміністрації і районної ради, премії, а також подяки та подарунки від міської ради.
Прекрасний концерт трудівникам ланів і ферм, усім, хто своєю працею приносить достаток у кожну родину, подарували учасники художньої самодіяльності району.
А під час урочистостей з нагоди Дня працівників сільського господарства у Рівному, які відбулися у четвер, Почесною грамотою обл­держ­адміністрації нагороджено О. В. Горпенюк, начальника відділу організації виробництва управління АПР Здолбунівської РДА.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry