Інженер-технолог локомотивного депо Василь Ілліч Король, якого ви бачите на цьому фотознімку, - завжди діловий, комунікабельний, пунктуальний, заклопотаний виробничими справами. Тривалий час він у депо очолював групу раціоналізаторів і винахідників. Та й сам вніс десятки рацпропозицій, які знайшли застосування в роботі підприємства. В основному винаходи провідного інженера-технолога використовуються під час ремонту рухомого складу.


Сам Василь Ілліч вважає, що йому пощастило, бо на початку життєвого шляху обрав собі професію до душі. Сорок років віддав він рідному депо. У його трудовій книжці лише один запис. А датований він 1968 роком. Саме тоді прийшов сюди слюсарем після професійно-технічного училища № 2 м. Здолбунова. У 1980 році без відриву від виробництва закінчив Харківський інститут залізничного транспорту. Працював на різних посадах. І скрізь встигав, бо дотримувався трудової дисципліни, “дружив” з наукою, ділився інженерним досвідом з молоддю.
Коли людина працьовита і відповідальна, у неї ладиться у всьому - і в роботі, і в родині, і люди поважають. Саме цієї лінії дотримується у житті В. І. Король.
Фото Євгена Шилана.

Comments are now closed for this entry