Уже кілька років поспіль щовересня Рівненська обласна організація Товариства Червоного Хреста України з метою привернення уваги суспільства до найвразливіших категорій населення організовує акцію «Милосердя». Цьогоріч її було приурочено до Дня людей похилого віку та Дня боротьби з бідністю. Тривала акція з 1 вересня по 17 жовтня, не лишилась осторонь неї і Здолбунівська районна організація ТЧХУ.

На Здолбунівщині до проведення акції долучились усі установи та організації, з якими РО ТЧХУ має угоди про співпрацю, - РДА, районна рада, територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділ освіти РДА, а також вчителі шкіл району, учні та їх батьки. Вагомим цьогоріч був внесок приватних підприємців. Якщо у минулі роки ми могли тільки мріяти про те, що хтось відкриє двері РО ТЧХУ з пропозицією прийняти допомогу, то нині ця мрія стала реальністю. Дуже приємно, що у нашому районі слово «благодійність» не розходиться з ділом, що до нас приходять і справді з великим бажанням допомагати, бути корисними.


Завдяки добре організованій роботі відділу освіти (кер. Валентина Миколаївна Бондарчук) і дякуючи Вам, шановні підприємці, під час цьогорічної акції «Милосердя» було зібрано понад три тонни овочів, фруктів та продуктів харчування, які роздали для понад 200 чоловік з категорії тих, хто найбільше потребує нашої уваги та допомоги.
Хочемо подякувати усім, хто взяв участь в акції, але слова особливої вдячності адресуємо підприємцям Олександру Віталійовичу та Мирославу Олександровичу Лапчукам, Віктору Даниловичу Атаманюку, Петру Йосиповичу Мосійчуку, Станіславу Олександровичу Середюку, Валентині Євгеніївні Кінах, Любомиру Ярославовичу Кінаху, Александеру Волтерсу. Щиро вдячні наймолодшим учасникам - учням ЗОШ № 7 та їх батькам, а також директору і педагогу-організатору цього навчального закладу Валентині Яківні Панчук та Віті Віталіївні Бондарчук, які з особливою увагою дбають, щоб у своїх вихованцях ще змалку розвивати почуття доброти, потребу у благодійності.
Лідерами акції знов стали вчителі, учні та їх батьки Мізоцького НВК (директор - Раїса Андріївна Овсійчук), які зібрали 860 кг продукції.
Дорогі наші благодійники і учасники акції, слова «Дякуємо за все» Вам передають старенькі, спрацьовані люди із сльозами радості від того, що про них пам’ятають. Хай примножиться Вам сторицею все те, чим Ви ділитесь.
Марія БЄЛІКОВА,
голова Здолбунівської
РО ТЧХУ.

На фото: червонохрестівці з найменшими учасниками акції із ЗОШ № 7.

Comments are now closed for this entry