У вівторок, 22 жовтня ц. р., у Центральному Здолбунівському відділенні АТ «Райффайзен Банк Аваль» було по-особливому урочисто та святково. Адже у фінансовій установі відбувався «День клієнта».
Цього дня працівники відділення банку, як завжди, надавали банківські послуги населенню та юридичним особам: розрахунково-касове обслуговування, розміщення коштів на поточних і депозитних рахунках, обслуговування пенсійних рахунків, грошові перекази тощо. Проте, окрім цього, у святковій атмосфері клієнтам пропонували й спеціальні пропозиції та сувеніри від банку та його партнерів, а також певні бонуси. Наприклад, клієнти мали можливість оформити депозит із підвищеною процентною ставкою. Також у цей день банк мав спеціальні пропозиції (з 3-5 % знижкою) по продажу монет із дорогоцінних металів (золото, срібло), оскільки «Райффайзен Банк Аваль» є офіційним дистриб’ютором багатьох монетних дворів світу. На кожного клієнта, який 22 жовтня відвідав Здолбунівське відділення банку та здійснив купівлю будь-якого його продукту, чекав брендовий подарунок від фінансової установи.
Як зазначив регіональний менеджер з управління групою відділень ЛОД АТ «Райффайзен Банк Аваль» Олександр Буткевич, велику увагу банк приділяє якості обслуговування клієнтів. «У сучасних умовах, при високій конкуренції фінансових установ, однією з головних конкурентних переваг є якість обслуговування. Ми прагнемо, щоб обслуговування наших клієнтів було найкращим», - наголосив пан Олександр.
Сергій КОНДРАЧУК.

 

На фото: колектив Центрального Здолбунівського відділення АТ «Райффайзен Банк Аваль».

Comments are now closed for this entry