Відбулася сесія районної ради

У середу, 29 липня, відбулася тридцять шоста сесія районної ради п’ятого скликання. Привітавши з призначенням нового районного військового комісара О. П. Ємченка, депутати розглянули майже тридцять питань порядку денного. Попередньо їх детально обговорено на засіданнях постійних комісій, президії районної ради.


На сесії затверджено звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя, внесено зміни до цьогорічного кошторису. В полі зору депутатів були питання про хід виконання раніше прийнятих окремих рішень районної ради, численні запити. На пленарному засіданні прийнято також ряд програм та внесено зміни і доповнення до діючих.
Детальніше про роботу тридцять шостої сесії районної ради п’ятого скликання та прийняті рішення читайте в наступному номері “Нового життя”.  
Тамара ОКРУШКО.З метою координації діяльності правоохоронних органів
16 липня прокурор Здолбунівського району провів координаційну нараду керівників правоохоронних органів району, під час якої було розглянуто питання стану боротьби зі злочинністю протягом першого півріччя 2009 року. 
Було зазначено, що правоохоронними органами району вжито певних профілактичних заходів, які сприяли стабілізації криміногенної ситуації, внаслідок чого у перші шість місяців поточного року відбувся спад злочинності на 14,8%, у порівнянні з першим півріччям 2008 р. Водночас зросла кількість розбійних нападів, випадків спричинення тілесних ушкоджень і шахрайства, а також вчинення злочинів на вулицях та у стані сп’яніння.
За результатами координаційної наради правоохоронцями розроблено ряд спільних заходів, спрямованих на вчасне попередження, виявлення і розкриття злочинів на території Здолбунівського району.  
Юрій РИЖКО,
помічник прокурора Здолбунівського району.Запрацював “Романтик”

27 липня розпочалась чергова зміна в таборі денного перебування для дітей із сімей соціально вразливих категорій “Романтик”, організованого районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Цього разу в таборі оздоровлюватимуться та відпочиватимуть двадцятеро маленьких громадян.
Як і багато років підряд, “романтиків” гостинно приймає районна бібліотека для дітей та юнацтва. А над тим, щоб зміна пройшла змістовно і цікаво, працює колектив РЦ СССДМ, волонтери та друзі табору, спонсори.
Ольга ЯКУБЧИК.

Comments are now closed for this entry