Багато наших українських письменників було незаслужено забуто. Серед них і Борис Грінченко. Але час все розтавив на свої місця.
В цьому році ми відзначаємо 150-річчя з дня народження великого трудівника. З цієї нагоди у П’ятигірській ЗОШ було проведено усний журнал на тему: « Борис Грінченко – великий Просвітитель, вчений, письменник, мовознавець».
Із вступним словом виступила директор школи, заодно і вчитель української мови та літератури Валентина Борисівна Бичук.Вона розповіла про роль та значення творчості письменника для наших сучасників.


Перша сторінка усного журналу мала назву « Він так любив дітей». Цю тему висвітлила учениця 9-го класу Тетяна Ткач . Про творчий шлях великого письменника, поета вела розповідь учениця цього ж класу Ольга Приндета. Про вірну дружину, соратника і помічника Бориса Грінченка – Марію Грінченко повідала присутнім Катерина Голота. Четверта сторінка дала знання школярам про їх доньку - Настю Грінченко, яка була гідним продовжувачем справи своїх батьків.
Всі присутні мали можливість познайомитися із виставкою літератури «Титан праці», яку, як і цей усний журнал, організувала зав. бібліотекою.
Галина Зінчук,
завідуюча ПШБ с. П’ятигори.

Comments are now closed for this entry