По-осінньому «золотого» минулого недільного дня у будинку культури села Півче урочисто відзначили День працівників освіти. Слова подяки вчителям звучали від колишніх випускників, а сьогодні - сільського голови Ю. А. Шаха, начальника управління Пенсійного фонду України в Здолбунівського району С. М. Жовтанюк, депутата Здолбунівської районної ради І. Б. Жовтанюка, директора Суємської ЗОШ І-ІІ ст. Л. М. Мельник.


Приємно було бачити в залі ветеранів освітянської ниви, зокрема Л. П. Григоренко, Г. Є. Лисюк, О. Д. Назаренко. Вони завжди залишатимуться для нас взірцем доброти та мудрості і такими ж молодими, якими пам’ятаємо їх зі своїх шкільних років.


За високу професійність грамотою відділу освіти райдержадміністрації було нагороджено С. П. Гетманчук. Також відзначено грамотами В. М. Антонюк, Г. В. Корольчук.
Слова подяки за сумлінну працю із вуст директора школи лунали на адресу М. М. Мариніна, Л. А. Никитюк,
Т. І. Дем’янчук, Р. І. Хотинчук, О. І. Корнійчук.
На знак щирої вдячності від учнів та батьків вчительському колективу вручили солодкий подарунок - торт. Чудового святкового настрою усім присутнім у залі додав і прекрасний концерт, який для освітян підготувала зі школярами, їх мамами й татами художній керівник будинку культури с. Півче Ю. Ю. Кондратюк. Юлія Юріївна, до речі, теж випускниця Суємської ЗОШ, і сама була активною учасницею концертної програми.
Нових відкриттів, нових талантів і творчих ідей Вам, шановні вчителі!
Ігор ЖОВТАНЮК,
випускник Суємської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry