Чимало нових вражень та перспективних ідей привезли працівники Здолбунівського ліцею залізничного транспорту від своїх колег із польського містечка Сквіжина, у якому з 5 по 8 липня побували з візитом в рамках реалізації підписаної раніше угоди про співпрацю. Делегація у складі директора ліцею Р. І. Шевчука, заступника директора закладу М. В. Павлюка, викладачів
О. Л. Ваколюк та О. В. Баюн на чолі із заступником начальника управління освіти та науки Рівненської ОДА, начальником відділу професійно-технічної і вищої освіти області П. М. Коржевським відгукнулася на запрошення і вкотре відвідала Об’єднання шкіл технічних імені Станіслава Лема.
Програма перебування у Польщі передбачала не лише обговорення нових проектів щодо обміну делегаціями учнівської молоді, а й знайомство з іще невідомими нам сторінками історії та культури наших західних сусідів.


Мальовничістю своїх озер, старовинною архітектурою вразило гостей місто Лагов, що знаходиться поблизу кордону Польщі з Німеччиною і оповите незримим духом уже двох країн.
Надовго запам’ятається зустріч із педагогічними працівниками школи, що проходила у щирій і невимушеній атмосфері. Попри відпустки, польські викладачі відшукали час, аби поспілкуватися з нами. А спільне виконання українських і польських пісень схиляло до думки про те, що зібрався один великий і дружний колектив.
Подарували поляки нам і незабутню зустріч із Берліном. Завдяки екскурсії цим містом кожен відкрив для себе щось надзвичайне і особливе. Надовго закарбувалися у пам’яті величність Бранденбурзької брами та знаменитого Рейхстагу, масивність офісного комплексу на Потсдамській площі.
Наприкінці українсько-польської зустрічі освітяни обох країн висловили впевненість у вдалому досягненні спільної мети, якою є виховання підростаючого покоління в європейському дусі.
Оксана БАЮН,
викладач
Здолбунівського ПЛЗТ.

Comments are now closed for this entry