З нагоди Дня журналіста, який відзначався 6 червня, колектив редакції приймав вітання від органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.
Приємним для журналістів було і визнання їх професійних заслуг. Так, колектив нагороджено дипломом Секретаріату обласної організації Національної спілки журналістів України за перемогу у творчому конкурсі серед засобів масової інформації Рівненщини в номінації “Первинна журналістська організація 2013 року”.


У номінації “Кращий громадський кореспондент” переможцем визнано дописувача районної газети, майстра народного мистецтва України Миколу Огородника, якого нагороджено кубком та Почесною грамотою Секретаріату обласної організації НСЖУ. Грамоту та подарунок Микола Сергійович отримав також від Асоціації вільних журналістів Сарненщини.
Ще один представник Здолбунівщини, відомий далеко за межами області та держави карикатурист Віктор Голуб, з яким у газети давня і тісна співпраця, також нагороджений Почесною грамотою Секретаріату обласної організації НСЖУ.
Дипломів Секретаріату Національної спілки журналістів України та почесних знаків НСЖУ удостоєні журналісти редакції газети “Нове життя” – заступник головного редактора Людмила Васюк та відповідальний секретар Ольга Якубчик.
За об’єктивне висвітлення у засобах масової інформації діяльності органів внутрішніх справ у боротьбі зі злочинністю, питань зміцнення правопорядку та законності, правового виховання громадян Подякою Управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області нагороджений голов­ний редактор газети Володимир Дрозюк.
За багаторічну тісну співпрацю, краще висвітлення роботи закладів культури і туризму у ЗМІ колектив “Нового життя” отримав грамоту та пам’ятний подарунок від управління культури і туризму обл­держадміністрації.
Дещо раніше колектив редакції був нагороджений грамотою Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України за третє місце у обласному конкурсі на краще висвітлення діяльності Товариства Червоного Хреста України серед населення району за підсумками 2012 року.
Вл. інформація.

Comments are now closed for this entry