Забезпечення людей якісними товарами та послугами за доступними цінами неможливе без чесної та добросовісної конкуренції. Статтею 20 Закону України “Про Антимонопольний комітет України” передбачено, що органи влади повинні брати участь у розробці та реалізації конкурентної політики і взаємодіяти з Антимонопольним комітетом, аби спільно і ефективно захищати права громадян і підприємців від недобросовісної конкуренції.
Питанню розвитку та захисту конкуренції був присвячений День відкритих дверей з керівництвом Рівненського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, який відбувся у міській раді у середу. В рамках цього заходу голова ТВ АМКУ В. М. Боденчук провів особистий прийом і нараду за участю ке­рівництва та депутатів міськ­ради, керівників суб’єктів господарювання малого та середнього бізнесу, громадських орга­нізацій.
Зокрема В. М. Боденчук зупинився на основних завданнях, які стоять перед антимонопольними органами, шляхах їх вирішення, перспективах поглиб­лення співпраці з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськістю.


Проблемні питання, що стосуються досліджень на ринку, пов’язаному з підключенням об’єктів містобудування до інженерних мереж електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення, були обговорені під час «круглого столу» з представниками органів місцевого самоврядування, керівниками комунальних підприємств міста, головами ОСББ.
Своїми думками щодо поліпшення ситуації у сфері надання житлово-комунальних послуг, збалансованості інтересів тих, хто їх надає, і споживачів поділилися голова ТВ АМКУ
В. М. Боденчук, його заступник В. М. Зубко, головний інженер ПАТ “Рівнегаз” О. В. Ганжа, міський голова І. О. Ольшевський, його заступник О. О. Палій, голова ОСББ В. Ф. Чумак та інші.
Людмила ІВАНОВА.

Comments are now closed for this entry