Відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації, яке провів в. о. голови РДА В. М. Сидорня. Було розглянуто наступні питання: “Про забезпечення законності правопорядку, прав і свобод громадян в Здолбунівському районі”, “Про роботу органів місцевого самоврядування щодо забезпечення безпеки та недопущення загибелі людей на водних об’єктах Здолбунівського району”, “Про виконання Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження родючості грунтів” (доповідачі - начальник Здолбунівського РВ УМВС України в Рівненській області Юрій Зіліцькій, за­відувач сектора з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації Ігор Дейнека, заступник начальника управління Держземагенства в Здолбунівському районі Василь Дрозд).


Як відзначив Ю. Зіліцький, завдяки проведеній роботі на території району вдалось не допустити дестабілізації оперативної обстановки, а на деяких напрямках досягти її оздоровлення та покращити основні результати оперативно-службової діяльності міліції району.
Покращилась робота з протидії незаконному обігу зброї, набоїв та вибухових речовин. Протягом 2013 року працівники міліції викрили сім фактів незаконного обігу зброї, розкрили 12 кримінальних правопорушень, вдалося стабілізувати ситуацію щодо вчинення злочинів неповнолітніми.
Однак потребує активізації діяльність з попередження правопорушень серед осіб, які раніше скоювали злочини, із запобігання вчиненню насильства в сім’ї, у сфері незаконного обігу наркотичних засобів.
Слушні зауваження та пропозиції висловили на адресу працівників міліції Миротинський сільський голова Василь Мартинюк, начальник районного управління юстиції Микола Семенюк, голова районної ради Василь Тимощук, радник генерального директора ПАТ “Волинь-Цемент” Сергій Царук.
Активно проходило обговорення на цьому зібранні питання про роботу органів місцевого самоврядування щодо забезпечення безпеки та недопущення загибелі людей на водних об’єктах. У виступах
І. Дейнеки та начальника Здолбунівського районного відділу управління Держтехногенбезпеки у Рівненській області Валерія Дроздюка йшлося про те, що вже зроблено і що ще потрібно зробити, аби населення району могло безпечно відпочивати біля води. Як не парадоксально, але у нашому районі, багатому на водні об’єкти, на сьогодні є лише чотири обладнані місця масового відпочинку населення і розміщені вони у райцентрі. Тому у відповіному дорученні голови РДА йдеться про необхідність внесення змін у договори оренди водних об’єктів, а при укладанні нових - передбачати обладнання місць відпочинку і купання та відповідно до Правил охорони життя людей на водних об’єктах, забезпечувати рятувальні пости всім необхідним.
Розпорядженням голови РДА також передбачене вжиття інших заходів для того, аби зробити відпочинок населення біля води приємним і безпечним.
З інших розглянутих на засіднні колегії питань теж дані відповідні доручення.
Євген ШИЛАН.

Comments are now closed for this entry