Знову весна. Саме на цю прекрасну, квітучу пору припадають найвідповідальніші дні для викладачів музичної школи, адже це - час конкурсів, фестивалів, звітних концертів, де малі музиканти роблять перші кроки на своїх перших сценах. За кожним виступом дитини стоїть копітка праця викладача. Як важливо в маленьких оченятах, які з такою довірою дивляться на вчителя, розгледіти той талант, ту Божу іскринку, а головне - розвинути його, не дати згаснути для того, щоб в майбутньому він міг приносити не просто радість, а найвищу насолоду. Бо що є прекрасніше, ніж звуки музики?
У сьогоднішньому світі Інтернету, новітніх технологій, де все так стрімко змінюється, вже майже не залишилося місця для чогось прекрасного, справжнього. І особливо важливою є робота тих людей, які не дають серцям наших дітей зачерствіти. Це вони навчають їх співати та грати на різних музичних інструментах, і цим продовжують життя українській пісні, українській культурі.


Ось і у Мізоцькій музичній школі нещодавно відбувся звітний підсумковий концерт, на якому учні та викладачі представили найкращі музичні номери.
Розпочали програму наймолодші вихованці казкою “Колобок”. Тут всі дійові особи співали і грали на різних музичних інструментах, а сценарій написала викладач по класу фортепіано Людмила Устянчук. Друге відділення концерту відкрив хор учнів музичної школи (керівник Ірина Мариніна, концертмейстер Наталія Феськова). Інструментальна музика була представлена цікавими ансамблями, які виконали різні твори сучасних композиторів. Серед цих колективів - ансамбль гітаристів, ансамбль баяністів (керівник Віктор Устянчук) та дует піаністів (керівники Наталія Феськова та Наталія Гаврилюк). Чудовою прикрасою концерту був виступ неодноразового призера обласних конкурсів по класу бандури учениці 6-го класу Олени Мартинюк (викладач Жанна Ковальчук).
Запалили посмішки на обличчях усіх глядачів веселі дівчатка з вокального ансамблю старших класів, які виконали українську жартівливу пісню (керівник Мирослава Мосейчук).
Традиційно у концерті беруть участь вчительські творчі колективи, які яскраво презентують високий професіоналізм в тандемі з цікавим репертуаром. Це і сольне виконавство викладача по класу кларнета Тараса Чемериці, і тріо бандуристів у складі Жанни Ковальчук, Мирослави Мосейчук та Наталії Гаврилюк, і вокально-інструментальний ансамбль.
На високому емоційному піднесенні завершив концерт ансамбль бандуристів - призер обласних конкурсів та конкурсу ім. А. Грицая (керівник Жанна Ковальчук). Цей колектив завжди тішить слухачів цікавими творами та професійним виконавством. Тож побажаємо колективу учнів та викладачів нових творчих злетів.
Жанна НОВАЧУК.

Comments are now closed for this entry