об’єднала владу і громадськість, трудові колективи і представників різних політичних партій, дорослих і дітей, релігійні громади на виконання важливого завдання – наведення порядку на теренах району в рамках проведення Всеукраїнської акції “За чисте довкілля”

З приходом весни вулиці, парки, сквери нашого району почали милувати око яскравою зеленню та першими квітами. Разом з тим, цю привабливу картину псують гори сміття, яке накопичилося за зиму. На виконання спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради в районі здійснені заходи щодо озеленення та благоустрою населених пунктів, в яких брали участь представники органів влади, установи, організації, підприємства, навчальні заклади району, підприємці, громадськість.


Одним із таких заходів став День довкілля, що відбувся в районі 19 квітня. Проводився він з метою збереження та примноження зелених насаджень у населених пунктах, поліпшення естетичного, санітарного стану прибудинкових територій і об’єктів масового перебування та відпочинку населення.
Як і годиться, тон у цій справі задавали представники органів влади, місцевого самоврядування, державних установ та організацій. Вони упорядковували території навколо пам’ятних знаків, узбіччя доріг загального користування у селах Кунин, Будераж, Мости, Дермань та інших населених пунктах району.
Учні загальноосвітніх закладів на чолі з педагогами прибирали у парках та скверах, місцях відпочинку, висаджували дерева тощо.
Трудові колективи впорядковували території своїх підприємств, установ, організацій, прилеглі території, чистили прибордюрні зони, підбілювали дерева та бордюри. Працівники органів місцевого самоврядування, сільські громади наводили порядок у своїх населених пунктах, на кладовищах, вздовж берегів водойм, біля джерел, ліквідовували несанкціоновані смітники та ін.
Акція охопила 56 населених пунктів, участь в ній взяли понад 3280 осіб. В результаті проведення Дня довкілля було ліквідовано 19 несанкціонованих сміттєзвалищ, висаджено 2300 дерев та 1100 кущів.
Учасники весняної толоки отримали задоволення від усвідомлення своєї причетності до спільної справи - боротьби за чисте довкілля на теренах Здолбунівщини.
Людмила ІВАНОВА.

На фото: активними учасниками Дня довкілля були керівники району – голова РДА Віталій Шуль та голова районної ради Василь Тимощук.

Comments are now closed for this entry