У середу, 24 квітня ц. р., в оновленій після ремонту актовій залі відбулося пленарне засідання 28 сесії Здолбунівської районної ради VІ скликання. Як ми повідомляли у минулому номері, головним серед питань порядку денного сесії був звіт голови Здолбунівської районної державної адміністрації В. С. Шуля “Про здійснення Здолбунівською райдержадміністрацією делегованих повноважень за період з березня 2012 року по березень 2013 року”. Саме цьому питанню депутати приділили понад півтори години, в той час, як інші майже 30 питань порядку денного розглянули пакетом та без обговорення. Голова адміністрації, за пропозицією депутатів, свій звіт не зачитував, оскільки він досить громіздкий, а депутати могли ознайомитися з ним на передсесійних засіданнях постійних комісій та на сайті районної ради. Тому місцеві обранці одразу перейшли до запитань. Так, депутат О. І. Бондарець поцікавився збільшенням плати для підприємців, установ та організацій у зв’язку із великою кількістю стоків через надмірну кількість опадів у цьому році. Депутати домовилися створити постійну комісію з вивчення цього питання. Також місцеві обранці вкотре говорили про майбутнє Здолбунівської санепідемстанції, про існуючу заборгованість по заробітній платі перед працівниками комунальних підприємств нашого району (питання піднімалося, бо, за офіційною статистикою, на сьогодні у районі заборгованість по заробітній платі відсутня). Після декількох запитань та відповідей на них Віталія Шуля депутати перейшли до обговорення звіту голови РДА.


Першим слово взяв голова фракції ВО “Батьківщина” О. В. Колінько. Він зазначив, що у районі з 2011 року не зроблено жодної дороги, а це - найголовніший показник роботи виконавчої влади; що не можна допускати повернення з нашого бюджету коштів до обласного бюджету у зв’язку із неможливістю їх використати (у минулому році до обласного бюджету було повернуто 140 тис. грн., які мали піти на будівництво пантеону Героїв на Гурбах).
В обговоренні звіту В. С. Шуля взяли участь депутати обласної ради Н. С. Путіліна та О. М. Андріюк. Ніна Сергіївна говорила про відсутність коштів у державі та відзначала, що сьогодні люди дуже часто не вірять уже нікому. Олександр Моісейович, в свою чергу, наголосив на неприпустимості розподілу між сільськими радами коштів, які надходять з обласного бюджету, за принципом “своїм – все, чужим - нічого”, також він піднімав питання поганого стану (а подекуди відсутності) доріг у так званій Мізоцькій зоні.
Народний депутат України В. А. Королюк теж взяв участь у роботі сесії. Він пообіцяв сприяти керівництву району вирішувати складні питання на рівні Києва.
Депутат районної ради С. Ю. Кондрачук відмітив, що головне в роботі Віталія Шуля - власний інтерес та задоволення власних амбіцій. Окремої уваги, на думку Кондрачука, заслуговують вчинки керівництва РДА під час виборів народних депутатів України. Ще ніколи адмінресурс влади не використовувався в таких масштабах. Депутат також зауважив, що нинішня виконавча влада активно підтримує приватне видання “Дзеркало Здолбунівщини”, хоча є співзасновником іншої газети.
Після обговорення депутати 29 голосами “за” взяли до відома звіт голови адміністрації. Це рішення одноголосно підтримали всі фракції, окрім “Нашої України” та ВО “Свободи”, які у повному складі проголосували проти чи утрималися.
Наприкінці роботи сесії депутати розглянули ряд запитів та звернень, які стосувалися ремонту доріг та виділення матеріальної допомоги на лікування.

Коментарі

0 #1 Журналіст 30.04.2013, 00:20
Сергію і Пан Тимощук голосував проти звіту Шуля чи він утримався?

Comments are now closed for this entry