В середу Здолбунів відвідав Глава Української греко-католицької церкви Блаженнійший Святослав (Шевчук). Високого гостя зустрічали з хлібом-сіллю та квітами прихожани церкви св. ап. Петра і Павла на чолі з настоятелем храму о. Іваном.
Блаженнійший подякував усім за теплий прийом, який символічно співпав з 5-річчям створення Луцького екзархату та цьогорічним святкуванням 1025-річчя хрещення Русі-України. Під час щирої розмови із мирянами у храмі він наголосив, що метою його приїзду є бажання бути ближчим до простих людей, дати їм можливість прямого, відкритого доступу до Глави церкви для отримання відповіді на запитання, що їх турбують. Зокрема, віряни цікавилися думкою предстоятеля щодо необхідності посту, надання церкві статусу патріархату, обставинами його знайомства з новообраним Папою Римським Франциском та ін.
На завершення зустрічі о. Іван подякував Главі церкви за візит і в пам’ять про його перебування у Здолбунові подарував ікону, вишиту руками однієї з прихожанок (на фото). Блаженнійший Святослав благословив усіх і вручив кожному на згадку іконки.
Людмила ІВАНОВА.

Comments are now closed for this entry