На фото (зліва направо): слюсар ПП “Тепло-Ком”
Олександр ЗАБРЕДОВСЬКИЙ та майстер
КП “Здолбунівводоканал” Валерій СТАТЕЧНИЙ.

 

Щорічно у третю неділю березня в Україні відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. З нагоди свого професійного свята представники цих галузей у п’ятницю, 15 березня, зібралися в районному будинку культури. Їх словами вдячності і побажаннями успіхів в обраній справі вітали керівники міста та району, а творчі колективи нашого краю подарували їм концерт із запальними танцями та чудовим співом.
З вуст виступаючих на концерті лунали слова про те, що повсякденна робота працівників ЖКГ і побутового обслуговування населення - це реальний внесок в оновлення і процвітання нашого краю. Їх праця не легка і заслуговує поваги, адже від неї залежать комфорт і затишок у домівках, чистота і охайність вулиць, скверів, парків, а отже, - і наш з вами настрій.


До найбільших підприємств сфери житлово-комунального господарства у нашому місті належить КП “Здолбунівкомуненергія”, де в опалювальний період працюють понад 100 чоловік. Керує колективом КП В. А. Шавронська. Підприємство надає послуги з теплопостачання, основні його завдання - виробництво теплової енергії і транспортування її тепловими мережами населенню, промисловим підприємствам, бюджетним організаціям. Також КП “Здолбунівкомуненергія” займається експлуатацією, технічним обслуговуванням і ремонтом котелень, теплових мереж тощо.
Головною метою діяльності КП “Здолбунівводоканал”, на якому трудяться 90 чоловік, є забезпечення водопостачання, водовідведення і очистки стоків у м. Здолбунів та в інших населених пунктах у зоні діяльності підприємства із дотриманням вимог щодо якості питної та стічної вод, охорони навколишнього середовища. Очолює це підприємство В. І. Мельник.
До функцій КП “Міське будинкоуправління” належать утримання та ремонт житлового фонду й прибудинкових територій, підготовка житла здолбунівчан до осінньо-зимових періодів. Штат підприємства налічує 71 працівника, до обов’язків яких належить зрізання аварійних дерев, прибирання підвалів багатоповерхових будинків, обрізування дерев, кущів та вивезення їх з прибудинкових територій. Столяри будинкоуправління ремонтують та виготовляють садові лавочки, дитяче обладнання.  Керує КП “Міське будинкоуправління” В. А. Габрук.
Сфера побутового обслуговування населення нашого району представлена 48 закладами, серед яких перукарні, лазні, салони краси, заклади з надання ритуальних послуг, фотопослуг, послуг з ремонту апаратури, побутових машин і приладів, ремонту взуття, пошиття та ремонту одягу, та ін. Загалом у сфері побутового обслуговування нашого району задіяні 245 працюючих. Під час святкового заходу в районному будинку культури кращих з них було нагороджено почесними грамотами Здолбунівської райдержадміністрації, районної та міської рад. Відзнаки вручали перший заступник голови Здолбунівської РДА Володимир Сидорня та міський голова Ігор Ольшевський.
Сергій КОНДРАЧУК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry