На території ПП “Компанія Автоленд” у Здовбиці кипить робота.

 

ПП “Компанія Автоленд” – найбільший в західному регіоні України імпортер закордонної сільськогосподарської техніки, який здобув репутацію чесного, надійного і відповідального партнера, здатного задовольнити вимоги найвибагливішого клієнта, прагне, щоб співпраця з кожним із них була конструктивною і взаємовигідною.
Офіційно днем народження компанії вважається 18 травня 1999 року, коли два рідних брати Станіслав та Юрій Середюки розпочали будівництво пункту діагностики автомобілів в с. Богдашів. Будівництво велося інтенсивно, швидкими темпами виконувалися й роботи з монтажу імпортного гаражного та діагностичного обладнання. І вже 1 січня 2000-го станція технічного обслуговування автомобілів, споруджена за європейськими стандартами, приймала своїх перших клієнтів. Завдяки новітньому імпортному обладнанню підприємство вже тоді могло виконувати найскладніші ремонтні та регулювально-діагностичні операції.
Практично за 7 місяців брати Середюки налагодили власний бізнес. І це не дивно, адже обоє за спеціальністю механіки, до цього побували за кордоном, багато чому навчились, здобули відповідний досвід.


Слід відзначити, що на цьому підприємці не зупинилися. З кожним роком розширювали своє господарство, відкривали нові цехи, що дозволяло розширити й спектр послуг, при цьому якість автосервісу також покращувалась. Саме цей аспект сприяв тому, що згодом на підприємстві почали проводитися регіональні технічні огляди.
У 2001 році на території пункту діагностики було відкрито магазин запчастин, площа якого дедалі розширюється і в перспективі становитиме до 200 кв. м.
Керівництво компанії, шукаючи нові напрямки для розвитку свого бізнесу, у 2002 році придбало територію колишнього сільськогосподарського ремонтно-транспортного підприємства в с. Здовбиця з виробничими та технологічними будівлями та спорудами, яке й стало базою для створення ПП “Компанія Автоленд”. Орієнтуючись на досвід європейських фірм аналогічного профілю, на підприємстві була проведена масштабна реконструкція. Основні види діяльності компанії - постачання техніки з країн Європи, її ремонт та продаж, надання послуг із збирання зернових культур на території України.
Рік за роком підприємство розвивалось, створювалися нові виробничі підрозділи, зростала кількість замовлень, збільшувалась чисельність колективу. Взагалі підбору кадрів тут приділяють важливого значення. Адже складне сучасне устаткування потребує досвідчених фахівців. Нині на підприємстві працює понад 70 висококваліфікованих спеціалістів. Разом з тим компанія дбає про належні умови праці для персоналу, обладнання побутових приміщень.
Придбання підприємством у 2005 році імпортного цеху по виробництву гідравлічних шлангів високого тиску дало змогу за лічені хвилини виготовляти найрізноманітніші види цієї продукції.
Важливим кроком у розвитку “Автоленду” стала розробка власними силами приставки для збирання ріпаку до зернозбиральних комбайнів різних брендів та модифікацій.
Поліпшенню економічного стану компанії, а також задоволенню потреб сільгосппідприємств нашого краю, інших регіонів у збиранні сільськогосподарських культур сприяло створення в ПП “Автоленд” механізованого підрозділу для надання таких послуг.
У 2009 році було відкрито філію підприємства у Дніпропетровській області, яка займається постачанням техніки у східні області нашої держави.
Черговим досягненням підприємства стало придбання у 2011 році території зернотоку в с. Уїздці. Одразу ж розпочалася його реконструкція, яка триває й досі. Передбачається побудувати тут сучасну електронну вагову, зернопереробний комплекс, здатний очистити та висушити до 26 тонн зерна за годину.
Фермерське господарство “П’ятигірське”, що є одним із підрозділів “Автоленду”, уклало договори оренди землі з її власниками і нині обробляє понад 1200 гектарів ріллі. Слід зазначити, що діяльність у цьому напрямку успішно розвивається і є перспективною. Адже користь від цього мають і компанія, і селяни, які самотужки не в змозі обробити свої земельні паї. Нині господарство повністю готове до початку весняно-польових робіт.
За роки діяльності “Компанією Автоленд” були налагоджені тісні ділові стосунки з такими країнами, як Німеччина, Данія, Польща, Бельгія, Англія, Франція, Швеція, США. На теренах рідної України підприємство активно співпрацює з Хмельницькою, Вінницькою, Чернівецькою, Івано-Франківською, Житомирською, Полтавською, Харківською, Дніпропетровською, Кіровоградською, Миколаївською, Донецькою, Запорізькою областями.
Сьогодні під брендом “Автоленд” працює ряд різнопрофільних підприємств, що займаються виробництвом та надають широкий спектр послуг: придбання, обслуговування та продаж імпортної сільськогосподарської техніки, продаж запчастин до неї, транспортні послуги та послуги сільськогосподарської техніки, вирощування та продаж сільськогосподарської продукції та ін.
Важливим аспектом у діяльності компанії є необхідність бути ближчими до клієнтів, краще розуміти їхні потреби й оперативно пропонувати найкращі рішення для ефективного ведення сільськогосподарського бізнесу.
Слідуючи європейським традиціям, значну частину зароблених коштів “Компанія Автоленд” спрямовує на благодійність та реалізацію соціально значимих проектів. Чимало добрих справ на користь місцевих громад зроблено у селах П’ятигори, Глинськ, Здовбиця, Уїздці, м. Здолбунів та ін. Особлива увага приділяється розвитку фізичної культури і спорту. Футбольна команда с. Глинськ, ветеранська футбольна команда Здолбунівського району, громадська організація ФК “Автоленд” існують лише завдяки підтримці компанії.
А у планах керівників підприємства є ще безліч ідей щодо розширення виробництва та впровадження проектів у соціальній сфері.
“Компанія Автоленд” з моменту свого створення пережила непрості етапи розвитку, а також зміни в економічній і політичній ситуації та законодавчому полі країни, подолала серйозні труднощі, пов’язані із кризовими явищами в державі і у світі, при цьому показавши здатність до виживання і стабільного розвитку.

Comments are now closed for this entry