З 2 січня 2013 року підрозділи Державної міграційної служби України почали оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон. Проблем та затримок в оформленні немає.
Наприкінці 2012 року ДМС України проведено всі необхідні підготовчі заходи, пов’язані з передачею від МВС України функцій з оформлення закордонних паспортів. Зокрема, передано необхідну документацію, обладнання, здійснено передбачені законодавством заходи з купівлі бланків, підготовки фахівців тощо. У перших числах січня мали місце поодинокі випадки незначних (до 3 днів) затримок у видачі документів за заявами, оформленими до 1.01.2013 р., пов’язані із технологічними процесами передачі справ від МВС до ДМС України.


На сьогодні підрозділи міграційної служби приймають заяви громадян на оформлення документів для виїзду за кордон, у тому числі і на термінове (до 10 днів) оформлення, а також видають паспорти за заявами, поданими до 1.01.2013 р. до підрозділів МВС. Також у штатному режимі триває процес виготовлення та відправлення готових документів у всі області України.
Станом на 15 січня 2013 р. Жодних причин для затримок в оформленні паспортів громадян України для виїзду за кордон в Україні не існує.
З питань виготовлення паспорта громадянина України для тимчасових поїздок за кордон звертайтеся за адресою: м. Рівне, вул. П. Могили, 41, Рівненський районний відділ Державної міграційної служби України в Рівненській області. Прийомні дні: вівторок - з 8.00 до 17.00, середа, п’ятниця - з 9.00 до 18.00.
Наталія ІВАНОВА,
головний спеціаліст Здолбунівського 
районного сектора Державної міграційної служби України в Рівненській області.

Comments are now closed for this entry