Дієвою формою взаємодії та взаємозв’язків районної ради з територіальними громадами, органами та посадовими особами місцевого самоврядування є проведення виїзних днів районної ради безпосередньо на території місцевих рад. Перший у цьому році такий захід за участю голови райради
В. О. Тимощука, його заступника Я. Р. Мельника, заступника голови РДА О. В. Федорука, начальника управління соціального захисту населення РДА О. І. Єфімчук, депутата районної ради, керівника фракції “Батьківщина” О. В. Колінька, представника управління Пенсійного фонду в районі Н. М. Швейди відбувся у Спасівській сільській раді.


Учасники виїзного дня ознайомилися з роботою сільської ради, загальноосвітньої школи, сільського будинку культури, ФАПу, спілкувалися з керівниками цих установ, з простими сільськими трудівниками, дізнавалися про їх життя і проблеми, що хвилюють.
Приємним сюрпризом для гостей у загальноосвітній школі стали новорічно-різдвяні віншування колядників - учениць 8-го класу Світлани Кунах, Юлії Лук’янчук, Анастасії Цвик, Катерини Гордійчук.
Звичайно, як і в будь-якому селі, у Спасові теж вистачає невирішених злободенних питань. Одне з них — відсутність повноцінного дитячого дошкільного закладу, потреба у новому шкільному автобусі, ремонт спортзалу. Через недостатню кількість рейсів у робочі дні, що спричиняє переповненість маршруток, проблемним є доїзд з населених пунктів сільської ради до Здолбунова і Рівного. Про все це розповіли під час відвертої розмови керівництву району директор В. В. Воробель та вчителі школи.
Голова районної ради В. О. Тимощук та заступник голови РДА О. В. Федорук ознайомили педагогів з особливостями матеріально-фінансового забезпечення освітньої галузі у цьому році, зупинилися на проблемних питаннях цієї сфери, дали вичерпні відповіді на запитання учасників зустрічі (на фото вгорі).
В ході виїзного дня жителі сільської ради також зверталися до керівництва району з питаннями щодо затримки з виготовленням державних актів на землю Рівненським інститутом землеустрою, щодо пенсійного забезпечення та ін.
Людмила ВАСЮК.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry