У новорічно-різдвяні дні як діти, так і дорослі чекають подарунків і вірять в казку. 24 грудня вихованці та викладачі Мізоцької музичної школи завітали в Мізоцький НВК з авторською музичною казкою “Колобок”, щоб привітати учнів та вчителів зі святами, порадувати усіх яскравим, цікавим дійством.
Розпочав концертну програму виступ вокального ансамблю під керівництвом І. М. Мариніної. Далі наші учні, інсценізуючи казку, показали не тільки свої акторські здібностиі, а й талант, любов до музики.
Головний герой — співучий Колобок (Олександра Прокопчук, викл. Н. О. Фіськова) вміє не тільки гарно співати, а ще й грати на фортепіано. У чарівному лісі він зустрівся не просто із звірятами, а з маленькими музикантами. Так Зайченя - Катерина Котюк (викл. Т. А. Чемериця) чудово зіграла на кларнеті, Вовчик — Юрій Семенченко (викл. В. П. Устянчук) показав свою майстерність на гітарі, Ведмежа — Надія Тимощук (викл. В. П. Устянчук) виконала п’єсу на баяні. А хитра Лисичка - Єлизавета Лис (викл. Ж. В. Ковальчук) заспівала і виконала на бандурі пісню “Лисичка”.
На закінчення концертної програми вокальний ансамбль виконав пісню “Казковий світ”.
Дитячі посмішки, захоплення в очах присутніх у залі глядачів свідчили про те, що свято вдалося. Оплесками учні віддячили юним музикантам за їх талант.
Людмила УСТЯНЧУК, викладач по класу
фортепіано Мізоцької музичної школи.
На фото: учасники свята.

Comments are now closed for this entry