Земля вкрилась пухнастим снігом. В повітрі запахло ялинковою хвоєю та мандаринами. Годинникові стрілки прискорили свій рух. А дітвора з нетерпінням чекає новорічного дива.
І воно відбулося. Казка своєю чарівною паличкою доторкнулася до серця кожного учня Івачківської ЗОШ І-ІІ ст. Весело й цікаво пройшов новорічний ранок у стінах нашої школи. На святі дітей розважали Маша і Ведмідь, Баба Яга і її синочок Кузя, Вовк та Червона Шапочка. Дзвінко лунали колядки та щедрівки. А малеча, вихованці короткотривалої групи з денним перебуванням дитсадка “Малятко”, порадувала присутніх інсценізацією казки “Мереживна хатка”.


Жодна дитина на святі не залишилася без уваги та подарунка. І все це завдяки добрим і чуйним людям. Отож, щиро дякуємо батькам учнів школи та голові батьківського комітету А. В. Мельничуку, приватному підприємцю О. В. Сікорі та особливо — депутату районної ради О. В. Лапчуку та його родині за надання спонсорської допомоги. Адже саме вони допомогли дітям зустрітися із казкою.
Добра, благополуччя, злагоди у сім’ях, міцного здоров’я, довгих років життя та Божого благословення вам за ваші добрі справи!
Катерина ЮРЧУК,
заступник директора
з навчально-виховної роботи Івачківської ЗОШ І-ІІ ст.

Comments are now closed for this entry