У рамках міжнародного проекту «Спільне коріння – спільне майбутнє» з 4 по 7 грудня до нас завітала делегація Об’єднання шкіл технічних ім. Станіслава Лема в Сквєжині республіки Польща. До складу делегації ввійшли: Божена Каськув – директор школи; Анна Басай Портала – заступник директора; Дагмара Ошміан – вчитель математики; Гжегож Мровіцький – вчитель історії; Максиміліан Янковський – вчитель механічних дисциплін; Гжегож Каськув; Анна Наконечна - представник секретаріату адміністрації м. Сквєжина.
Програма перебування делегації передбачала обговорення та створення нових проектів співпраці. У ході перемовин було заплановано у 2013 році обмін учнівськими та викладацькими делегаціями.


Під час екскурсії ліцеєм, гості змогли побачити, як змінився навчальний заклад з часу останнього їх візиту. Відбувся «круглий стіл» за участю виконуючого обов’язки начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Коржевського Петра Миколайовича. Цікавим та колоритним видовищем для польської делегації стали українські вечорниці, інсценізацію яких показали учні ліцею. По закінченні вечорниць гості радо пригощались варениками та разом з нашими учнями співали українських пісень.
Презентація роботи вагону – лабораторії та заняття гуртка польської мови ще раз показали, що наш навчальний заклад досяг сучасного європейського рівня. Патріотичною була поїздка у с. Костюхівка Волинської області, де розміщений центр польсько – української співпраці «Діалог» та щороку молодь двох держав відновлює могили польських солдат, загиблих у Першій світовій війні. А також у ході поїздки гості мали змогу помилуватися неповторним зимовим лісом українського Полісся.
Як представник секретаріату адміністрації міста Сквєжина, Анна Наконечна зустрічалась з представниками адміністрації Здолбунова. На зустрічі обговорювали спільні проекти та заходи. В останній день свого перебування в м. Здолбунів польська делегація завітала в гості до міського голови Ігоря Ольшевського, де зустрілися з місцевими депутатами.
Бажена Каськув щиро подякувала за теплу гостину їхньої делегації та висловила сподівання на подальшу співпрацю та дружбу між нашими навчальними закладами.
Наталія Поліщук,
заступник директора з виховної роботи.

Comments are now closed for this entry