До уваги учнів Острозького та Здолбунівського районів! Національний природний парк “Дермансько-Острозький” та Острозький районний молодіжний клуб “Здрав будь” в період з 10 грудня 2012 року по 15 лютого 2013 року оголошують міжрайонну акцію “Збережемо ялинку — відродимо традиції нашого народу”.
Метою акції є виховання бережного ставлення до природи рідного краю, розвиток творчої та пізнавальної діяльності, підвищення екологічної культури та свідомості молоді, відновлення традицій наших предків. Основне завдання акції - донести до громадян можливість створення святкового настрою в оселях за допомогою традиційних українських новорічних та різдвяних прикрас з натуральних матеріалів (колосся, сухі квіти та трави, плоди, ягоди, вироби з тіста), замінивши ними зрубані молоді дерева ялини чи сосни.


Для участі в конкурсі учням необхідно виконати роботу на задану тематику, сфотографувати виріб, фото надіслати на електронну адресу Національного природного парку «Дермансько-Острозький» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «Акція».
Роботи будуть оцінюватись журі з представників організаторів акції за такими критеріями: екологічна та народознавча спрямованість робіт; естетичне виконання робіт; доступність матеріалів (за використання екзотичних матеріалів оцінка не підвищується); гармонія елементів в композиції.
Також однією з умов участі в акції є міцність композиції, тобто витривалість перестановки, транспортування. Автори найкращих виробів будуть нагороджені подарунками. Роботи учасників акції будуть представлені на виставках, що триватимуть з 10 січня по 15 лютого 2013 року в різних закладах регіону.
Акція проводиться в 2 етапи: 1 етап – з 10 грудня по 10 січня – виготовлення творчих композицій на конкурс, оцінювання та визначення кращих робіт; 2 етап – з 10 січня по 15 лютого – організація виставок та презентацій робіт, нагородження переможців, висвітлення інформації про результати проведення акції в періодичних виданнях регіону.
Детальну інформацію про акцію можна отримати, зателефонувавши за номером (03654) 2-24-51.
Роман Михайловський,
координатор акції, провідний фахівець
з екологічної освіти НПП “Дермансько-Острозький”.

Comments are now closed for this entry