Якою ж повинна бути сучасна людина? Це питання на сьогодні є актуальним, тому що життя не стоїть на місті. Швидкий розвиток науки, техніки вимагає глибоких і міцних знань від сучасної людини.
Дедалі необхіднішими стають вміння працювати на комп’ютері, знання іноземних мов. Дехто боїться цієї стрімкості, не хоче ризикувати, пробуючи себе в нових професіях, не може зорієнтуватися в нових технологіях, та й не прагне до цього. Ці люди дотримуються старих поглядів на життя. Вони хочуть звичної, стабільної роботи, де все заздалегідь відомо, відпрацьовані стандартні механізми.


Сучасна людина обов’язково має бути культурною, розбиратися у мистецтві і мати високий художній смак. Література, музика, живопис, театр не повинні лишатися за межами її інтересів. Слухання музики, споглядання творів мистецтва, читання книг – все це нас збагачує. Важливим є дотримання цінностей культури. Ми переконані, що це є обов’язковим для нашого сучасника. На сьогоднішній день до нього ставиться багато вимог. Насамперед він має бути добрим, чесним, порядним, прийти на допомогу ближньому. Сучасна людина – гармонійна особистість.
Ми вважаємо, що саме за такими людьми сьогоднішній день і майбутнє наступних поколінь.
Саме нам, молоді, надано чудове право будувати своє подальше життя, відкривати нові горизонти, робити світ ще цікавішим і досконалішим. Усвідомлювати це право, вловлювати найменші нові течії, можливості і перспективи - це значить, на наш погляд, бути сучасним.
Мар’яна ЦЕСАР
та Надія ВОЙТОВИЧ,
студентки IV курсу Рівненського державного 
гуманітарного університету.

Comments are now closed for this entry