Чимало хороших справ на рахунку Здолбунівського професійного ліцею залізничного транспорту. З його стін вийшло багато висококваліфікованих спеціалістів, окремі з них працюють в різних куточках України і ближнього зарубіжжя. Є серед вихованців цього навчального закладу і провідні керівники Львівської магістралі.
На високому методичному рівні здійснює навчально – виховний процес злагоджений педагогічний колектив, майстри виробничого навчання прищеплюють юнакам і дівчатам любов до професії залізничника.

 


До послуг майбутніх залізничників – бібліотека, сучасні навчальні кабінети та майстерні, комп’ютери. Усе це гармонійно вписується в комплекс матеріально-технічної бази у ПЛЗТ.


Ще однією приємною новинкою прославився ліцей – днями в урочистій обстановці було відкрито вагон-лабораторію, над створенням якої попрацювали викладачі та майстри виробничого навчання, більшість керівників залізничного транспорту Здолбунова. Внесла свою лепту і Львівська залізниця. Не була осторонь і місцева влада. Одне слово, сучасний навчальний кабінет стане надійним фундаментом для підготовки спеціалістів залізничного транспорту.
Привітали ліцеїстів з приємною подією перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Сидорня, начальник вагонного депо Йосип Гаврищак, начальник станції Здолбунів Володимир Кіяшко та інші гості і запрошені.
Потім відбулося урочисте перерізання символічної стрічки до вагон-лабораторії та ознайомлення з її практичною роботою.
Євген Шилан.
На фото: фрагменти свята відкриття вагона-лабораторії.
Фото автора.

Comments are now closed for this entry