Через виникнення на Рівненщині двох спалахів масових харчових отруєнь минулого місяця (у с. Дерев’яне Рівненського району та м. Рівне) на засіданні колегії облдержадміністрації було розглянуто питання про стан інфекційної захворюваності в області.
За словами головного державного санітарного лікаря області Геннадія Шевченка, на Рівненщині відмічена напружена ситуація з кишкових інфекцій, в першу чергу сальмонельозу, яка виникає, здебільшого, через харчові отруєння. Така ситуація свідчить про підвищену циркуляцію збудників цієї інфекції та про відсутність у значної частини населення елементарних знань і навичок з профілактики кишкових інфекцій, що є наслідком послаблення санітарно-освітньої роботи. Саме тому голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук доручив обласному управлінню охорони здоров’я надати усім без винятку сім’ям області (а їх налічується близько 400 тисяч) необхідну інформацію про те, як запобігти харчовим отруєнням.
Упродовж найближчого часу усі мешканці області отримають інформаційні пам’ятки з відомостями про те, як убезпечити себе та своїх рідних і близьких від небезпечних інфекційних хвороб.
- Така пам ’ятка має бути на столі кожної сім’ї в області. І зробити це треба швидко! - наголосив голова облдержадміністрації.
Прес-служба ОДА.


Comments are now closed for this entry