У понеділок, 10 вересня, Українським державним підприємством поштового зв'язку «Укрпошта» розпочато кампанію з передплати на періодичні друковані видання на 2013 рік.
Оплативши обрані видання, передплатники будуть регулярно та вчасно отримувати їх з доставкою у свою поштову скриньку. Для цього необхідно визначити будь-який зручний спосіб та час оформлення передплати: у найближчому відділенні «Укрпошти», за телефоном/факсом або через Інтернет та обрати з каталогів місцевої, української або зарубіжної преси газети, журнали або книги, які цікавлять, сплативши їх передплатну вартість. Оплата приймається як готівкою, так і безготівковим розрахунком.


Прийом передплати виконується в усіх операційних залах поштамту, відділеннях поштового зв'язку, у пунктах прийому передплати, а також безпосередньо листоношею на дільниці доставки, за Каталогом видань України, Каталогом видань зарубіжних країн та Каталогом місцевих видань, за телефоном/факсом, через Інтернет - http:poshta.kiev.ua/isubscr.php.
Для зручності клієнтів передплата триватиме:
на видання України - до 15 грудня 2012 року;
на видання зарубіжних країн - до 5 грудня 2012 року;
на обласні та районні видання - до 25 грудня 2012 року.
Доставка видань виконується за вказаною передплатником адресою.
Окрім того, ознайомитися з Каталогом видань України на 2013 рік та Каталогом видань зарубіжних країн на перше півріччя 2013 року можна на сайті «Укрпошти», переглядаючи їх електронні версії: http:poshta.kiev.ua/subscr.php.
Заступник генерального директора УДППЗ «Укрпошта» Геннадій Вовк зазначив: «Укрпошта» розповсюджує за передплатою близько 11 тисяч найменувань періодичних видань, тобто майже мільярд екземплярів на рік. При цьому тарифи на розповсюдження державних періодичних видань вже четвертий рік залишаються незмінними. Для того, щоб отримати видання, необхідно сплатити його вартість, у яку входить вартість послуг зв'язку на розповсюдження та видавнича ціна».
Про УДППЗ «Укрпошта»
Українське державне підприємство поштового зв'язку «Укрпошта» входить до сфери управління Міністерства інфраструктури України та є національним оператором поштового зв'язку України. На сьогодні «Укрпошта» надає понад 50 видів послуг у 14 тисячах відділень по всій Україні. Штат компанії налічує 96 тисяч працівників, з них понад 40 тисяч - листоноші.
Служба інформаційної підтримки: 0800500440.
Зайдіть до нас на сайт: http://www. ukrposhta.com
Галина ГАЛИЧ,
начальник ЦОС Рівненської дирекції
УДППЗ «Укрпошта».

Comments are now closed for this entry