Під час Хресного ходу.

 

У день вшанування святих апостолів Петра і Павла у храмі на честь цих великих християнських учителів, що будується у нашому місті, відбулося урочисте богослужіння, яке очолив благочинний Здолбунівського району митрофорний протоієрей Павло Джура.


З нагоди свята до храму завітали керівники району – голова райдержадміністрації Віталій Шуль, заступник голови районної ради Яків Мельник, начальник відділу культури РДА Олег Грушицький. Гостям було надано слово для привітання. Звертаючись до прихожан, голова РДА Віталій Шуль наголосив, що саме віра в Бога є тим незаперечним фактором, що об’єднує суспільство, слугує встановленню порозуміння між людьми, дає не лише духовну наснагу, а й допомагає на шляху до утвердження державності України.
Благочинний району о. Павло, настоятель Свято-Петро-Павлівського храму о. Віталій подякували парафіянам, гостям, духовенству за спільну молитву, жертводавцям – за допомогу у будівництві храму, представникам влади – за розуміння і підтримку.
- Співпраця дає свій плід, - зазначив у подячному слові о. Віталій. – Безліч людей жертвують на храм, і Господь знає їх імена. Не дивлячись на різні конфесійні уподобання, ми в першу чергу маємо любити Бога. Зводячи храм кам’яний, будуймо храми наших душ, лише тоді здобудемо Царство Небесне.
Слова особливої вдячності прозвучали на адресу депутата обласної ради Й. В. Гаврищака та його родини. На їх пожертву придбали хрести для храму, два з яких були освячені цього ж дня під час молебню і згодом увінчають церковні куполи.
Отець Віталій зачитав також вітальну адресу від депутата обласної ради Данила Корилкевича, в якій він побажав церковній громаді миру, добра, благополуччя, щоб серце кожного її члена наповнювалося радістю і світлом, які може дати лише щира віра в Бога.
На згадку про цей пам’ятний день церковна громада отримала в подарунок від Данила Михайловича та керівництва району ікону Спасителя.
Завершилося святкове богослужіння спільним виконанням духовного гімну “Боже великий, єдиний”.
Людмила ВАСЮК.

Comments are now closed for this entry