Минулого тижня відбулася позачергова сесія районної ради, на якій було розглянуто питання про Звернення депутатів Здолбунівської районної ради до Президента України Віктора Януковича щодо розпуску Верховної Ради України. У сесійній залі були присутні 24 депутати.
Голова райради Василь Тимощук зачитав текст Звернення і проект рішення з питання, що розглядалося.


У обговоренні виступив депутат районної ради Олександр Колінько. Він зазначив, що прийняття 3 липня Верховною Радою України законопроекту “Про засади державної мовної політики” порушило хитку рівновагу щодо мовного питання у толерантному і терпимому українському суспільстві, принизивши гідність громадян України.
- Такі закони нам не потрібні. І така Верховна Рада, яка приймає нормативні документи з порушенням законів, експериментуючи над народом, нам теж не потрібна, - наголосив О. Колінько.
Депутат Сергій Кондрачук, виступаючи перед колегами, закликав їх висловити свою позицію не лише голосуванням за запропоноване Звернення, а й конкретними діями - їхати на Київ до Українського дому для участі у акціях протесту проти прийняття закону “Про засади державної мовної політики”.
Проголосувавши за зміни і доповнення до Звернення і до проекту рішення, депутати одноголосно їх схвалили.
Із закликами підтримати акції протесту у Києві на сесії також виступили депутат обласної ради Ніна Путіліна та голова обласної організації Народного Руху України Валентин Королюк.
Людмила ІВАНОВА.

Comments are now closed for this entry